NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy 42-letnia mieszkanka Brooklynu zatrzymana po masakrze na Long Island. Podejrzana o krwawą rzeź

42-letnia mieszkanka Brooklynu zatrzymana po masakrze na Long Island. Podejrzana o krwawą rzeź

24.07.2014, godz. 23:50
crime
foto:

Kilka tygodni po straszliwej zbrodni śledczy aresztowali kobietę, którą podejrzewają o dokonanie zbrodni. W ręce policji z Suffolk County wpadła Leah Cuevas (42 l.) z Brooklynu. Najpewniej to ona zamordowała 27-letnią ofiarę, Chinelle Browne, której rozczłonkowane i porozrzucane części ciała zostały znalezione na początku tego miesiąca na Bay Shore i Hempstead (Long Island).

Browne po raz ostatni była widziana w domu podejrzanej na Brownsville (Brooklyn) 5 lipca. Później ślad po kobiecie zaginął. Jak przypominają funkcjonariusze, 8 lipca na część rozkawałkowanego ciała denatki w zarośniętej części parkingu na Bay Shore natknęli się przypadkowi przechodnie. Nie było to jedyne miejsce, gdzie znaleziono fragmenty zwłok kobiety... 9 lipca właściciel domu przy Webb Avenue na swoim podwórku znalazł odcięte ramię, a dzień później odkryto kolejną rękę - w pobliżu Stewart Avenue i Cornell Street. Natomiast 17 lipca, tym razem w Hempstead przy Boylston Street, znaleziono odciętą głowę.

Podczas dochodzenia oficerowie śledczy ustalili, że tuż przed śmiercią między kobietami doszło do ostrej wymiany zdań, która dla 27-latki zakończyła się okrutną śmiercią. Trwa wyjaśnianie, czy inne osoby, wśród nich mąż aresztowanej kobiety, nie były również zamieszane w tę koszmarną zbrodnię. Prawdopodobnie ktoś musiał pomóc morderczyni w rozczłonkowaniu, a następnie ukryciu zwłok. Leah Cuevas została oskarżona o morderstwo drugiego stopnia.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: