NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy 32 dolary będzie można zobaczyć panoramę Nowego Jorku i New Jersey W 60 sekund na sam szczyt!

32 dolary będzie można zobaczyć panoramę Nowego Jorku i New Jersey W 60 sekund na sam szczyt!

10.11.2014, godz. 00:00
One World Trade Center, NYC,
foto:

Jak informuje Fox News już w 2015 roku do użytku publicznego zostanie oddany taras widokowy One World Trade Center. Do dyspozycji nowojorczyków i turystów będzie platforma widokowa zajmująca trzy piętra, od 100 do 102.

Co ciekawe podróż na sam szczyt One WTC będzie zajmowała mniej niż 60 sekund. Oszkloną platformą widokową zarządzać będzie firma Legends Hospitality LLC. Jak zapowiadają właściciele tarasu widokowego na gości czekać będą różne atrakcje. Między innymi dla zwiedzających dostępne będą interaktywne ekrany przedstawiające historię Nowego Jorku i One World Trade Center, będzie również sklep z pamiątkami oraz sala projekcyjna „See Forever” - tam będzie można zobaczyć film przedstawiający budowę One World Trade Center.

To nie wszystko - na szczycie wierzy znajdować się również będzie przeszklona restauracja, z której będzie rozpościerał się niesamowity widok na Nowy Jork i New Jersey. Bilety na taras widokowy One World Center będą dostępne już na początku 2015 roku i kosztować będą 32 dol.

Bezpłatne wejściówki otrzymają ratownicy i członkowie rodzin ofiar zamachów terrorystycznych z 11 września 2001 r. oraz dzieci w wieku do 5 lat. Nie podano dokładnej daty otwarcia tarasu.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: