NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy 26-latek, zdaniem policji, mógł dopuścić się pierwszego w 2014 roku zabójstwa w Nowym Jorku. Łapać tego Smitha!

26-latek, zdaniem policji, mógł dopuścić się pierwszego w 2014 roku zabójstwa w Nowym Jorku. Łapać tego Smitha!

03.01.2014, godz. 19:23
Smith
foto:

Policja poszukuje Sheldona Smitha (26 l.), który jest podejrzany o dokonanie pierwszego morderstwa w metropolii w 2014 roku. W tym celu upubliczniła właśnie jego zdjęcie z nadzieją na jak najszybsze aresztowanie.

Według stróżów prawa, Smith jest najprawdopodobniej odpowiedzialny za śmierć 22-letniego Julio Mory, którego ciało odkryto pierwszego dnia nowego roku w domu na South Jamaica. Zdaniem świadków, między ofiarą i Smithem doszło w czasie sylwestra do spięcia, ale nie wiadomo z jakich powodów i obaj mężczyźni wyraźnie mieli między sobą jakieś porachunki do wyrównania. Niestety, na razie niewiele wiadomo, co dokładnie stało się feralnej nocy...

Kiedy kilka godzin po wybiciu północy policja została wezwana do interwencji przez zaniepokojonych sąsiadów, znalazła ciało 22-latka. Leżał w kałuży krwi na podłodze. Początkowo myślano, że zginął od ran zadanych nożem, ale lekarz sądowy powiedział, że nie one były śmiertelne. Przyczyną zgonu były rany postrzałowe, których początkowo nie było widać. Policja poszukuje teraz Sheldona Smitha, który od sylwestra zapadł się pod ziemię. Zdaniem funkcjonariuszy, fakt, że się ukrywa, może świadczyć o tym, że ma zabójstwo na sumieniu. Każdy, kto posiada informacje mogące doprowadzić do zatrzymania podejrzanego, proszony jest o kontakt z policją pod numerem: 1-800-577-TIPS.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: