NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy 212-590-1613 tu uzyskasz darmowe porady imigracyjne po polsku

212-590-1613 tu uzyskasz darmowe porady imigracyjne po polsku

23.04.2013, godz. 02:00
USA
foto:

Jeżeli masz pytanie dotyczące legalizacji pobytu poprzez sponsorowanie pracownicze bądź rodzinne, chcesz się dowiedzieć, jak wypełnić aplikację na obywatelstwo? Tego wszystkiego będziesz mógł się dowiedzieć za darmo, korzystając z pomocy wolontariuszy w ramach akcji Citizenship NOW - programu działającego na CUNY i od samego początku wspieranego przez jedną z największych amerykańskich gazet - "Daily News".

Jak to zrobić? Wystarczy zadzwonić pod numer: 212-590-1613 i poprosić o polskiego wolontariusza, który odpowie na nurtujące nas pytania. Odbywająca się po raz 11. akcja Citizenship NOW! potrwa do piątku 26 kwietnia. Do tego czasu będzie można dzwonić codziennie od godziny 9 rano do godziny 7 wieczorem.

Jak mówi Allan Wernick, profesor prawa z Baruch College (będącego częścią CUNY) i inicjator akcji, w tegorocznej edycji udział bierze rekordowa liczba 400 wolontariuszy mówiących różnymi językami. Organizatorzy zapewniają, że każdego dnia będzie co najmniej jedna osoba mówiąca po polsku.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: