NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy 2-latek umarł 2 dni po ślubie rodziców

2-latek umarł 2 dni po ślubie rodziców

07.08.2013, godz. 07:40
biała trumna
trumna, śmierć dziecka foto: Dreamstime

Choć wszyscy się tego spodziewali, to jednak serca pękają z bólu i nie sposób powstrzymać łez... Dwuletni Logan, który ubrany w śliczny garniturek i tulący się do ukochanego misia na rękach babci, był świadkiem na ślubie przysięgających sobie miłość rodziców, nie żyje!

„Logan odszedł o 8:18 w poniedziałek wieczorem. W tych ostatnich chwilach byli z nim rodzice i wszyscy, którzy go kochali” – napisała Sylvia Johnson, rzeczniczka rodziny.
Jak informowaliśmy, rodzice chłopczyka – Christine Swidorsky i Sean Stevenson – planowali ślub za rok, ale kiedy usłyszeli od lekarzy, że ich synek nie będzie żył tak długo, przesunęli datę ceremonii. Odbyła się ona w sobotę. I malutki Logan pełnił na niej bardzo ważną rolę...
Niestety chory na leukemię chłopczyk zmarł dwa dni po zaślubinach rodziców.

„Logan odszedł o 8:18 w poniedziałek wieczorem.

W tych ostatnich chwilach byli z nim rodzice i wszyscy, którzy go kochali” – napisała Sylvia Johnson, rzeczniczka rodziny.
Jak informowaliśmy, rodzice chłopczyka – Christine Swidorsky i Sean Stevenson – planowali ślub za rok, ale kiedy usłyszeli od lekarzy, że ich synek nie będzie żył tak długo, przesunęli datę ceremonii. Odbyła się ona w sobotę. I malutki Logan pełnił na niej bardzo ważną rolę...

Niestety chory na leukemię chłopczyk zmarł dwa dni po zaślubinach rodziców.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: