NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy 12 tys. dolarów nagrody za zabójcę, który terroryzuje Brooklyn Dorwać bydlę!

12 tys. dolarów nagrody za zabójcę, który terroryzuje Brooklyn Dorwać bydlę!

04.06.2014, godz. 00:00
poszukiwany, Brooklyn,
foto:

Nagroda dla osoby, która pomoże w ujęciu sprawcy koszmarnej zbrodni z Brooklynu, wynosi 12 tys. dol. Nowojorska policja opublikowała rysopis mordercy i we wtorek po południu wciąż ścigała potwora, który z zimną krwią zaszlachtował 6-letniego chłopczyka i poważnie ranił jego 7-letnią koleżankę. Jak poinformowali oficerowie śledczy, ten sam napastnik mógł zamordować kilka dni wcześniej 18-letnią Tanayę Copeland, którą znaleziono zadźganą na chodniku („Super Express” takie podejrzenie sformułował już wczoraj).

Obu ataków dokonano z użyciem 8-calowego noża kuchennego z czarną rączką. Został wyprodukowany w 2004 r. przez firmę Dura Lock...
Przypomnijmy, ostatnia masakra wydarzyła się w niedzielę wieczorem przy 845 Schenk Avenue (East New York, Brooklyn). Dzieci zjeżdżały windą, żeby przed blokiem kupić sobie lody. Na jednym z pięter wsiadł podejrzany typ i kiedy zamknęły się za nim drzwi, zaczął kłuć niewinne ofiary nożem! Chłopczyk zmarł na miejscu, a dziewczynkę zabrał ambulans. 7-latka wciąż walczy o życie pod opieką lekarzy w New York-Presbyterian/Columbia.
Także w East New York dwa dni wcześniej bestia zasiekała nożem 18-latkę. Jeszcze we wtorek sprawca tych okrutnych mordów chodził sobie po ulicach, ale mamy wielką nadzieję, że już w kolejnym wydaniu będziemy mogli napisać: „Dorwali bydlę”.

rys. NYPD

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: