NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork newsy 12-latka popełniła samobójstwo, na które patrzyło tysiące ludzi!Swoją śmierć transmitowała w internecie 

12-latka popełniła samobójstwo, na które patrzyło tysiące ludzi!Swoją śmierć transmitowała w internecie 

23.01.2017, godz. 00:00
NY samobój
foto: Twitter printscreen

Ta historia od samego początku przeraża. 12-letnia dziewczynka, która była molestowana seksualnie przez swego krewnego, powiesiła się. Jej śmierć obejrzało kilkadziesiąt tysięcy internautów, bo nastolatka transmitowała własne samobójstwo w sieci.

Dziewczynka, która była wykorzystywana seksualnie przez swego kuzyna, postanowiła odebrać sobie życie. Podczas transmisji na żywo w sieci Katelyn Nicole Davis opowiedziała internautom o swej traumie, a potem powiesiła się. Przerażeni użytkownicy sieci zaalarmowali policję, ale na ratunek było już za późno. Teraz funkcjonariusze z Cedartown w Georgii za wszelką cenę próbują usunąć makabryczne nagranie z sieci.

12-latka prowadziła bloga, na którym od dłuższego czasu pisała o myślach samobójczych. Opowiadała też o warunkach, w jakich żyje. Opisywała swoje łóżko, które w żaden sposób nie przypomina miejsca do spania; mówiła o dziurawym suficie w pokoju i o naderwanej rurze, z której na podłogę leje się woda. 12-latka była molestowana przez kuzyna, a jej matka nadużywała narkotyków. Rodzina żyła w okropnej biedzie, co nie pomagało Katelyn wyjść z depresji, o której sama wielokrotnie wspominała. Wiele razy prosiła też o pomoc, jednak nikt nie udzielił jej na czas.

Internauci z całego świata łączą się w bólu z rodziną tragicznie zmarłej 12-latki. Na serwisach społecznościowych bardzo wiele osób wyraża swój żal i smutek z powodu śmierci nastolatki.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: