NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork kronika polonijna Zabawa choinkowa dla dzieci w CP-S

Zabawa choinkowa dla dzieci w CP-S

25.01.2014, godz. 00:00
Zabawa choinkowa dla dzieci w CP-S, CP-S
foto:

To była naprawdę duża frajda dla polskich maluchów. W minioną niedzielę w Centrum Polsko-Słowiańskim na Greenpoincie odbyła się zabawa choinkowa dla najmłodszych. Ta tradycyjna już impreza zgromadziła blisko 150 dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami.

Z pewnością tego popołudnia najmłodsi nie mogli narzekać na brak atrakcji. Władze CP-S przygotowały dla nich między innymi: malowanie twarzy, spotkanie ze św. Mikołajem, a także występ magika, który oczarował nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Małym imprezowiczom towarzyszyły postacie z bajek, a całą zabawę poprowadzili DJ Daniel i DJ Wojtek. Warto nadmienić, że dzieci do zabawy zachęcały nauczycielki z Polskiej Szkoły im. Marii Konopnickiej: Marta Banczerowska-Leung i Paulina Klonowska, które również wspólnie z nimi się bawiły.

Na wypełnionej po brzegi sali można było zauważyć wymyślne przebrania, gdyż dla posiadaczy najbardziej oryginalnych kostiumów karnawałowych przewidziano nagrody. Organizatorzy zapewnili również poczęstunek dla wszystkich utrudzonych zabawą gości.

fot.  Bartosz Wisniewski

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: