NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork kronika polonijna Z Pierwszej Komunii Świętej prosto na turniej taneczny

Z Pierwszej Komunii Świętej prosto na turniej taneczny

12.05.2013, godz. 20:07
Józef Pałka
foto:

Przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej to bardzo ważny moment w życiu każdego katolickiego dziecka. Przygotowują się do tego pod troskliwą opieką katechetów oraz kapłanów. Również rodzice zabiegają, by ten dzień był uroczysty i jedyny w swoim rodzaju. Dbają również o to, by zapewnić atrakcje i program artystyczny.

Przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej celebrowali ostatnio Mateusz Czajkowski i Natalia Galowicz. Rodzice dzieci: Maria i Józef Czajkowscy oraz Maria i Józef Galowiczowie zadbali o każdy szczegół przyjęć. Nie zabrakło odpowiedniej oprawy artystycznej. Na obu przyjęciach zatańczyła para taneczna z Joseph’s Dance Studio: Monika Czajkowski i Eryk Erszkowicz, prezentując tańce standardowe i latynoamerykańskie.
– Tuż po występach na przyjęciach komunijnych młodzi tancerze udali się na turniej tańca towarzyskiego, który odbył się w hotelu Marriott w Stamford, CT. Zajęli oni pierwsze miejsca w kategorii Junior I Silver w tańcach latynoamerykańskich, pokonując 11 par. Była to bardzo ciekawa rywalizacja przed zbliżającym sie turniejem Summer Sizzler, który odbędzie się w Rogers Dance Center w Hackensack, NJ – powiedział Józef Pałka.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: