NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork kronika polonijna Szlachetny cel przyświecał uczestnikom zabawy na Long Island... Nowy Rok z Fundacją Uśmiech Dziecka

Szlachetny cel przyświecał uczestnikom zabawy na Long Island... Nowy Rok z Fundacją Uśmiech Dziecka

04.01.2014, godz. 15:36
Fundacja Uśmiech Dziecka
foto:

Tegoroczny bal sylwestrowy Fundacja Uśmiech Dziecka zorganizowała w eleganckiej restauracji Leonards Palazzo w Great Neck na Long Island. W przepięknej sali Leonardo Da Vinci bawiło się 260 gości.

Na parkiecie widoczne były długie i krótkie kreacje wieczorowe, do tańca zachęcała świetna muzyka w wykonaniu zespołu Remix. Śpiewały wokalistki Alicja i Beata oraz Janusz i Adrian. Zespół muzyczny doskonale dobierał repertuar. Goście bawili się przy przebojach z lat siedemdziesiątych aż do najnowszych hitów z aktualnych list przebojów.

Organizatorzy balu pomyśleli o najdrobniejszych szczegółach. Przygotowali dla zgromadzonych gadżety sylwestrowe: czapeczki, serpentyny, tiary oraz trąbki. Szampański nastrój udzielił się wszystkim uczestnikom...

Na balu odbyło się losowanie atrakcyjnych nagród ufundowanych przez fundację oraz sponsorów, m.in.: iPad mini firmy Apple – nagroda Fundacji Uśmiech Dziecka, 5 nocy w resorcie na Dominikanie wartości $ 500 - sponsor M. W. Boguniecki, gift certyfikat $ 250 ufundowany przez AMTA na wakacje w Meksyku oraz zniżka 25 proc. na wynajem samochodów w Polsce.

– Podczas balu przeprowadzono również loterię. Dochód z niej (w wysokości $ 3635) zostanie przekazany na opłacenie kosztów operacji Michała z Polski, który w lutym przyleci na kliniki do Cincinnati w USA – powiedziała Joanna Mrzyk z Fundacji Uśmiech Dziecka.

Goście, jak na tradycję przystało, dokładnie o północy lampką szampana przywitali Nowy Rok. – Życzeniom nie było końca, wszyscy wymieniali się uściskami, składając sobie najlepsze życzenia noworoczne. Były także noworoczne postanowienia... Fundacja Uśmiech Dziecka życzyła sobie, aby Nowy Rok 2014 pozwolił pomóc większej ilości chorych dzieci oczekujących na operacje i leczenie, aby wokół gromadziło się wielu ludzi dobrych serc i aby tak licznie jak dzisiaj przybywali na imprezy charytatywne organizowane przez fundację! To dzięki nim możemy pomagać pokrzywdzonym przez los dzieciom i ich rodzinom – relacjonuje Joanna Mrzyk, dyrektor wykonawcza Fundacji Uśmiech Dziecka.

Zabawa trwała do 3 rano. Na zakończenie zadowoleni goście bardzo dziękowali za świetnie zorganizowany bal. – To bardzo miłe usłyszeć od żegnających się ludzi: „Było wspaniale, był to pierwszy sylwester, z którego jestem naprawdę zadowolony” – cytuje Joanna Mrzyk.

– Chcę bardzo gorąco podziękować wszystkim tak licznie przybyłym gościom, którzy wspólnie z Fundacją powitali rok, a tym samym przyczynili się do wywołania kolejnego uśmiechu na twarzy chorego dziecka i jego rodziców. Już dzisiaj bardzo serdecznie zapraszamy na Bal Walentynkowy 8 lutego 2014 w Leonards, dedykowany specjalnym gościom wspierającym naszą organizację: Elżbiecie i Dariuszowi Knapikom. Jak zawsze organizowany przez nas bal wesprze kolejne dzieci oczekujące na leczenie – dodaje Mrzyk. Rezerwacja miejsc w biurze fundacji (718-894-6443 lub e-mailem: info@childrenssmilefoundation.org).

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: