NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork kronika polonijna Sukcesy finalistów America’s Got Talent i ich trenerów

Sukcesy finalistów America’s Got Talent i ich trenerów

03.07.2013, godz. 20:29
Józef Pałka
foto:

Anna Kaczmarska i Patryk Płoszaj – finaliści America’s Got Talent w 2010 – po raz kolejny triumfowali podczas największej imprezy świata dla tancerzy amatorów w kategorii młodzieżowej, gdzie zajęli II miejsce w sambie w kat. Junior. To pozwoliło im znaleźć się w najlepszej dziesiątce par tanecznych świata w tej kategorii.

Ale nie tylko oni odnieśli warte odnotowania sukcesy. Otóż niedawno na turnieju tanecznym Blackpool w Anglii, gdzie do rywalizacji stanęli profesjonaliści, triumfowali trenerzy Ani i Patryka – czyli Andrzej i Julia Klinchik. Oboje całe swoje życie poświęcili tańcowi i trenowaniu tancerzy. Pracując w Joseph’s Dance Studio od 2001 roku, wyszkolili m.in. Oskara Wojciechowskiego i Milenę Jasionek, Annę Kuszaj i Konrada Kulca, Adriane Jarocki – medalistkę mistrzostw USA, aktualną mistrzynię świata w szermierce juniorów. Ale największym ich sukcesem są właśnie Anna Kaczmarska i Patryk Płoszaj, finaliści America’s Got Talent i aktualni mistrzowie świata (Paryż 2012).
Andrzej i Julia przyznają, że startując w Blackpool 2013, spełnili swoje marzenie. Wygrali bowiem najbardziej prestiżowy turniej taneczny świata.
AgMie

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: