NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork kronika polonijna Roztańczona 40 Agnieszki

Roztańczona 40 Agnieszki

23.11.2013, godz. 08:00
Roztańczona 40 Agnieszki
foto:

Czterdzieści lat minęło... W restauracji Elan-Peter the Great w Lodi, NJ odbyło się przyjęcie z okazji 40. urodzin Agnieszki Golabek. Jubilatka została powitana głośnym okrzykiem: "Surprise".  Impreza była fantastyczna i wszyscy świetnie się bawili.

Program artystyczny zapewnili tancerze Joseph's Dance Studio w składzie: Stanisław Tokarz-Karolina Placzek oraz Christian Young-Samantha Filip. Wykonali tańce standardowe i latynoamerykańskie. Ich występ został niezwykle entuzjastycznie odebrany przez publiczność, która nagradzała taneczne pary oklaskami. Podczas pokazu tanecznego gwiazda wieczoru - pani Agnieszka - została wywołana na środek parkietu, gdzie zatańczyła  walca wiedeńskiego osobiście z Józefem Pałką, za co otrzymali burzę oklasków. Organizatorem imprezy była Irena Ciechan - mama Agnieszki - która wraz z córką wszystkim dziękuje za obecność, życzenia i upominki.

Agnieszka Golabek przyjechała do USA osiemnaście lat temu z Krasnego Stawu, po tym jak z wyróżnieniem skończyła studia pielęgniarskie. Obecnie pracuje w Kessler Institute for Rahabilitation i kontynuuje naukę w Adults Health Nurse Practitioner UMD NJ.  Jest mamą Jakuba i Daniela Golabka - najmłodszego, mówiącego po polsku 18-letniego radnego Board of Education reprezentującego Polonię w Elmwood Park, NJ. Polonusi upatrują w nim przyszłego prezydenta USA i życzą mu tego z całego serca. Polską mowę synom wszczepili rodzice, obaj uczęszczali do Polskiej Szkoły w Wallington. Ojcem chłopców jest Piotr Golabek, działacz Klubu Sportowego Wisła Garfield, NJ.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: