NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork kronika polonijna Polski projektant podbił Los Angeles!

Polski projektant podbił Los Angeles!

28.02.2014, godz. 14:19
Daniel Jacob Dali
foto:

Daniel Jacob Dali - polski utalentowany projektant doskonale znany Czytelnikom "Super Expressu" - spełnił swój American dream. Niedawno zawitał do Los Angeles, gdzie nie tylko ucałował - i to dosłownie - ziemię, ale też spotkał się z gwiazdami Hollywood.

Tuż po nowojorskich baletach Daniel Jacob Dali wsiadł w samolot i odleciał do słonecznej Kalifornii. - Ten pobyt w Los Angeles to spełnienie moich marzeń. Miałem okazję nie tylko jako turysta zwiedzić to piękne miasto, ale byłem też na nagraniu programu "Fashion Police", i to na specjalne zaproszenie samej Joan Rivers, z którą poznaliśmy się w Nowym Jorku. Ponieważ, jak mi sama przyznała, ogromnie się cieszy, że miała okazję mnie poznać, promowała w studiu naszą ojczyznę i powiedziała wszystkim, że jestem z Polski - opowiada Dali. -Przywiozłem dla niej specjalnie zaprojektowaną marynarkę z cekinów, którą uszyłem w Nowym Jorku. Była zachwycona i napisała mi piękną dedykację. Na planie spotkałem się również z jej córką Melissą, z Kelly Osbourne i angielską piosenkarką Leoną Lewis - opowiada zachwycony swoją wizytą w Los Angeles projektant.

Ale to nie jedyne atrakcje, jakie go spotkały w LA. - Widziałem się z chłopakiem Paris Hilton, Riverem Viiperi, który jest jak ja projektantem i pochodzi z Ibizy, czyli miejsca, gdzie mieszkam od lat. Poznaliśmy się dwa lata temu w NYC. River właśnie wydał pierwszą linię swoich projektów i ja, jako pierwsza osoba na świecie, nabyłem bluzę oraz koszulkę jego projektu. Dla mnie jako dla projektanta jest bardzo ważne, aby wspierać ludzi z pasją - mówi projektant i na koniec dodaje, że dziękuje całej Polonii w Nowym Jorku za miłą gościnę.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: