NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork kronika polonijna Noble Planners ogłasza kolejny konkurs

Noble Planners ogłasza kolejny konkurs

25.05.2013, godz. 20:18
 Edyta Maselbas
foto:

Z założenia fundacja Noble Planners pobudza do tworzenia i kreatywności. Tym razem szefowie organizacji zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym.

– Celem konkursu, jest znalezienie zakładki do książki, która stanie się stałym elementem naszej fundacji, którą będziemy się posługiwać oraz które będziemy rozpowszechniać – mówi Edyta Maselbas, prezes Noble Planners. Zakładka do książki może być wykonana jako praca plastyczno-artystyczna (malarstwo – akryl, tempera, olej, gwasz, akwarela), albo jako praca graficzna w wersji elektronicznej (w formacie pliku PDF, JPG, TIFF, PNG).
Zgłoszenia należy kierować na skrzynkę emaliową: info@NoblePlanners.org, z nagłówkiem „Konkurs na zakładkę do książki fundacji Noble Planners” lub na adres korespondencyjny fundacji: 7019 Penelope Avenue, Middle Village, NY 11379, do dnia 31 czerwca 2013 roku. W każdym zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz wieku dziecka, jak również adres. Każdy uczestnik może złożyć dowolną liczbę zgłoszeń, ale każde musi być wysłane oddzielnie. Zgłoszenia oceniać będzie komisja konkursowa, w skład, której wchodzić będą członkowie fundacji. Zwycięzca zostanie ogłoszony do 15 lipca. Czeka na niego oficjalny certyfikat potwierdzający zwycięstwo, jak również nagrody książkowe

Fot. archiwum fundacji

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: