NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork kronika polonijna „Miej Serce i Daj Serce” - Gala Polskiego Daru Życia To było piękne!

„Miej Serce i Daj Serce” - Gala Polskiego Daru Życia To było piękne!

15.11.2014, godz. 17:31
„Miej Serce i Daj Serce”
foto:

200 osób bawiło się w domu bankietowym Verdi’s w Westbury na Long Island na corocznym balu charytatywnym Polskiego Daru Życia. Przybyłych gości przywitały przewodnicząca tegorocznej gali Jola Jacques oraz prezes organizacji Martyna Florczak.

Zamiast tradycyjnego przemówienia prezes pokazała prezentację na dużym ekranie - fotografie i listy z podziękowaniami od dzieci, którym w tym roku Polski Dar Życia pomógł. Jola Jacques wraz z Martyną Florczak podziękowały wszystkim  sponsorom i gościom za ich szczodrość, a mediom polonijnym za życzliwość i wsparcie. Głównymi sponsorami balu byli Citibank. Innymi sponsorami uroczystości byli Merrill Lynch, Danuta Maksimowicz, Wacław Stybel, Sylwester Gaweł oraz Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa. Uroczystość dedykowana była Jackowi Radgowskiemu, który przez wiele lat był jednym z głównych sponsorów Gali, a który w minionym roku zmarł.

Wśród przybyłych gości nie zabrakło polskich i polonijnych organizacji, które wspierają fundację.

Uczestnicy Gali mogli wziąć udział w aukcji, na której nabyć można było dzieła sztuki, gadżety sportowe, kosmetyki Inglota czy bransoletkę Pandory. Po części artystycznej i obiedzie, uczestnicy bawili się przy akompaniamencie zespołu „Secret”.

MF

Zdjęcia Krzysztof Osipowicz


PS. Organizacja Polski Dar Życia na łamach Super Expressu pragnie również podziękować anonimowemu sponsorowi

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: