NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork kronika polonijna „The Machine” z wizytą w Chicago

„The Machine” z wizytą w Chicago

08.06.2013, godz. 02:00
„The Machine” z wizytą w Chicago
Przemek „The Machine” Majewsk, Przemysław Majewski foto:

Przemek „The Machine” Majewski – pięściarz wagi średniej, który na stałe mieszka w New Jersey – wpadł na na krótkie wakacje do Chicago. W Wietrznym Mieście spędził pięć dni.  – Odwiedziłem tam przyjaciół, których znam jeszcze z Polski. Relaksowałem się też i  nawiązywałem kontakty biznesowe, gdyż ciągle szukam nowych sponsorów – powiedział nam pięściarz, który w piękny słoneczny dzień spacerował po centrum Chicago.

Podczas tych krótkich wakacji Przemek nie zapomniał oczywiście o sporcie: jeździł na rowerze, biegał i regenerował się w gabinecie odnowy biologicznej. Był też gościem wieczornego pikniku. – Nie zabrakło na nim ogniska z tradycyjną polską kiełbasą, której nie mogłem się oprzeć i nagiąłem trochę moją żelazną  dietę – przyznaje sportowiec. – Nie ukrywam,  że chętnie stoczyłbym w Chicago walkę dla polskich fanów boksu, których jest tu wielu – mówi pięściarz.  
Przemysław Majewski ostatnią walkę stoczył w Bally’s Casino w Atlantic City, w której w 10-rundowym pojedynku pokonał Jamaala Davisa. MR

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: