NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork kronika polonijna Gala fundacji Polish Gift of Life po raz 35!

Gala fundacji Polish Gift of Life po raz 35!

04.01.2014, godz. 02:00
Gala fundacji Polish Gift of Life
foto:

W lokalu Verdi's w Westbury na Long Island odbyła się po raz 35. gala Fundacji Dar Życia (Polish Gift of Life). Przybyło na nią blisko 200 osób. Imprezę prowadziła Martyna Florczak, która przypomniała, że jej siostra była jedną z pierwszych osób, którym pomogła ta fundacja.

Uroczysty bal rozpoczął się modlitwą wygłoszoną przez ks. Dariusza Koszyka, po czym wszystkich przybyłych gości powitała Caroline Kowalczyk pełniąca od dziesięciu lat funkcję prezesa Polish Gift of Life. Za tę działalność została dwa lata temu wyróżniona dyplomem przez rewidenta Nowego Jorku Johna Liu z okazji Października Miesiąca Dziedzictwa Polskiego.

Wśród gości balu były m.in. konsul Katarzyna Padlo oraz Iwona Podolak, członek rady dyrektorów P-SFUK. Oprawę muzyczną imprezy zapewnił zespół The Ableman. W programie artystycznym wystąpili m.in. Karolina Placzek i Stanisław Tokarz, tancerze z Joseph's Dance Studio. Zaprezentowali wiązankę tańców standardowych i latyno-amerykańskich.

Więcej informacji na temat Polish Gift of Life można znaleźć na stronie www.polishgiftoflife.org, na Facebooku, a także uzyskać pod numerem telefonu: 516-746-1532

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: