NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork kronika polonijna Copiague ma swoją Miss

Copiague ma swoją Miss

01.09.2013, godz. 02:00
Miss
foto:

Sala Knights of Columbus Hall w Lindenhurst wypełniła się w minioną sobotę pięknymi Polkami, które na balu zorganizowanym przez lokalną organizację charytatywną Polonia of Long Island konkurowały ze sobą o tytuł Miss Polonia Copiague.

Do wyborów przystąpiło sześć pięknych dziewczyn, które przez cały wieczór próbowały oczarować przybyłych gości oraz trzyosobowe jury. Piękności wystąpiły w strojach wieczorowych, odpowiedziały na wylosowane pytania oraz przygotowały taneczną część artystyczną. Ostatecznie Miss Polonia Copiague została Sylwia Niksa, która także najbardziej spodobała się uczestnikom imprezy i dzięki ich głosom zdobyła dodatkowo tytuł Miss Publiczności.

Szósty już bal organizacji Polonia of Long Island był również okazją do mianowania nowego Marszałka Copiague. Został nim Włodzimierz Mikucki, który był i jest czynnie zaangażowany w działalność na rzecz Polonii w Copiague na Long Island. Szarfowania dokonał Michał Kulawik, Wielki Marszałek tegorocznej 76. Parady Pułaskiego, oraz Zygmunt Bielski z Pulaski Parade Organization.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: