NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork kronika polonijna Badanie pieprzyków dla każdego

Badanie pieprzyków dla każdego

06.10.2013, godz. 12:00
Badanie pieprzyków
foto:

W minioną sobotę kilkadziesiąt osób odwiedziło gabinet dermatologa Marka Paliwody przy 158 Noble Street na Greenpoincie, aby poddać się bezpłatnej akcji badania pieprzyków.

To już druga edycja akcji zainicjowanej przez Marzenę Papierz, właścicielkę Amber Organic Tan Studio przy 108 Nassau Avenue. Poprzednia odbyła się równo rok temu i spotkała się z dużym zainteresowaniem okolicznych mieszkańców. Cieszy mnie taki duży odzew wśród Polaków, gdyż w tym roku mamy jeszcze więcej chętnych niż w ubiegłym - powiedziała "Super Expressowi" Marzena Papierz. - Jako firma promujemy zdrowe opalanie się. Marek Paliwoda jest fantastyczną osobą i doskonałym specjalistą. Jestem mu wdzięczna, że zgodził się wesprzeć naszą akcję. Na pewno będziemy organizować kolejne jej edycje - dodała właścicielka.

Ważne jest, aby regularnie badać swoją skórę, szczególnie po okresie wakacyjnym, kiedy to jesteśmy bardziej narażeni na działanie promieni słonecznych - poinformował nas Marek Paliwoda. I dotyczy to osób w każdym wieku, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Dzisiaj stwierdziliśmy kilka przypadków, które wymagają dalszego sprawdzenia. Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w kolejnych tego typu badaniach i do odwiedzenia mojego gabinetu. Na pewno nie jest to coś, czego należy się obawiać - dodał.

Na co dzień dermatolog Marek Paliwoda przyjmuje pacjentów w gabinecie przy 158 Noble Street na Greenpoincie. Tel. (212) 757-7010.

autor: Marcin Żurawicz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: