NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork dobre bo polskie Lucas Electronics: nowy polski sklep elektroniczny na Greenpoincie

Lucas Electronics: nowy polski sklep elektroniczny na Greenpoincie

02.07.2015, godz. 18:19
Lucas - nowy sklep na Greenpoincie
Lukas Electronics mieści się w centrum Greenpointu przy 886 Manhattan Ave foto: Super Express

Od dwóch tygodni przy 886 Manhattan Ave na Greenpoincie działa nowy sklep - Lucas Electronics, oferujący markowy sprzęt elektroniczny i artykuły gospodarstwa domowego.

Lucas Electronics mieści się w doskonałej lokalizacji, blisko skrzyżowania Manhattan Ave i Greenpoint Ave, nieopodal stacji metra linii G. Właścicielem jest Łukasz Bielak, który ponad 20 lat pracował jako menadżer w jednym z najbardziej znanych greenpoinckich salonów elektronicznych. Miejsce, którego jest obecnie właścicielem, z pewnością może imponować zarówno wyglądem, jak i przestrzenią handlową.

- Naszą ideą było stworzenie najnowocześniejszego sklepu elektronicznego na Greenpoincie – mówi nam Łukasz Bielak, który otworzył sklep wspólnie z żoną Moniką. - Bardzo ważna jest dla nas szybka interakcja z klientami, chcemy oferować im dokładnie to, czego potrzebują. Wykorzystując dużą powierzchnię jaką dysponujemy, możemy zaoferować naszym klientom jeszcze większy wybór AGD, a także całą gamę urządzeń elektronicznych. Stawiamy na jakość sprzedając markowe produkty głównie producentów amerykańskich i europejskich – dodał właściciel.

W Lucas Electronics kupimy między innymi; komputery, laptopy, telewizory (w tym najnowszy Samsung Curved 4K), aparaty fotograficzne, kamery, a także artykuły gospodarstwa domowego takie jak miksery, czajniki, żelazka, maszynki do mięsa, pralki, lodówki i oczywiście klimatyzatory.

Klient odwiedzający sklep może liczyć na fachową poradę doświadczonych sprzedawców i dobry serwis gwarancyjny. Lucas Electronics jest czynny przez cały tydzień od 10 rano do 8 wieczorem (poniedziałek – sobota), oraz od 10 do 6 (niedziela).

Lucas Electronics
886 Manhattan Ave,
Brooklyn NY 11222
Tel. 347-987-3235

autor: Marcin Żurawicz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: