NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork dobre bo polskie Dzień otwarty w Williamsburg Beauty Spa

Dzień otwarty w Williamsburg Beauty Spa

20.10.2013, godz. 02:00
Dzień otwarty w Williamsburg Beauty Spa
foto:

Williamsburg Beauty Spa zorganizował dzień otwarty. Pogoda dopisała, a atrakcyjna oferta dnia przyciągnęła do salonu wielu gości.

W trakcie niedzielnego popołudnia można było darmowo przebadać sobie pieprzyki i sprawdzić podejrzane zmiany skórne. Badania przeprowadzał znany na Greenpoincie dermatolog Marek Paliwoda, którego w ciągu 3 godzin odwiedziło kilkudziesięciu pacjentów, tak więc całą akcję należy uznać za duży sukces. Tego dnia w salonie odbyło się również spotkanie z Margo Gladys - licencjonowanym trenerem zdrowia i urody, a także z Karoliną M. Tyszkowską, profesjonalną wizażystką. Warto dodać, że dla wszystkich gości przygotowano wino i smakowity poczęstunek.

Dzisiejszy dzień oceniam jako bardzo udany - powiedziała "Super Expressowi" Małgorzata Bawol, właścicielka salonu. Odwiedziło nas więcej osób, niż zakładałam. Cieszy mnie frekwencja, ale jeszcze ważniejsze są dla mnie opinie o naszym salonie, a tych pozytywnych usłyszałam dzisiaj bardzo wiele. Dziękuję wszystkim, którzy do nas dzisiaj przyszli - dodała.

Salon Williamsburg Beauty Spa istnieje od 2,5 roku. Jest miejscem bardzo chętnie odwiedzanym przez dbające o zdrowie i urodę kobiety, zarówno przez Amerykanki, jak i Polki. Więcej szczegółów dotyczących działalności salonu można znaleźć na firmowej stronie internetowej www.WilliamsburgBeautySpa.com. Tel. do salonu: 347-799-1221.Marcin Żurawicz

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: