NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork dobre bo polskie Dobre bo polskie. Princessa Stage, czyli... Przyjęcia dla małych księżniczek.

Dobre bo polskie. Princessa Stage, czyli... Przyjęcia dla małych księżniczek.

24.01.2015, godz. 14:40
Princessa Stage
foto:

Usytuowany w centrum Greenpointu zakład fryzjerski Center Stage Hair Salon przy 14 Bedford Ave to miejsce doskonale znane wielu mieszkańcom polskiej dzielnicy. Salon poszerzył właśnie swoją działalność o… organizacje urodzinowych przyjęć dla dziewczynek w wieku od 5 do 16 lat. Pierwsza impreza tego typu, z której zdjęcia właśnie prezentujemy, odbyła się w ostatnią niedzielę, a urodziny obchodziła 9 – letnia Maya Koniarz.

Princessa Stage to wspólna inicjatywa właścicielki salonu Partycji Buckiej i Anny Modzelewskiej, która od dwudziestu lat zajmuje się organizacją różnego rodzaju wydarzeń. Teraz obie panie połączyły swoje siły, aby stworzyć miejsce, którego na Greenpoincie jeszcze nie było.

- Dostawaliśmy wiele sygnałów również od klientek naszego salonu, że taka inicjatywa jest potrzebna – wyjaśnia Patrycja Bucka. Planujemy, aby imprezy odbywały się cyklicznie w każdą niedzielę. Wszystkie mamy, które chciałyby zorganizować u nas urodziny swoich pociech, gorąco zapraszamy.

Na uczestników prywatnych przyjęć w Center Stage czeka wiele atrakcji, w tym między innymi: układanie fryzur, manicure, malowanie twarzy, zabawy muzyczne i taneczne oraz zajęcia ze sztuki i rzemiosła. Jest też wybieg dla modelek, gdzie można zaprezentować swój wygląd i kreacje. A wszystko to w każdorazowo pięknie udekorowanym kameralnym salonie.

- Mogę zapewnić, że dzieci ciekawie i twórczo spędzą u nas czas i będzie to dla nich unikalne doświadczenie – wyjaśnia Anna Modzelewska, koordynator. - Oczywiście przez cały czas trwania imprezy najmłodsi pozostaną pod fachową opieką osób dorosłych – dodaje.

Wszystkie osoby zainteresowane organizacją urodzinowych przyjęć w salonie Center Stage mogą rezerwować to miejsce dzwoniąc pod numer: 917 282 2067 (Anna Modzelewska – koordynator Princessa Stage).

Marcin ŻurawiczFot. archiwum Princessa Stage

autor: Marcin Żurawicz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: