NOWY JORK Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie Prawnik Radzi Sport polonijny
USA nowy jork co, gdzie, kiedy Spotkanie z zajączkiem

Spotkanie z zajączkiem

29.03.2013, godz. 11:46
“Spotkanie z Zajączkiem”
foto:

Organizacja Nobel Planners zaprasza wszystkie dzieci na “Spotkanie z Zajączkiem” w poniedziałek, 1 kwietnia 2013 roku, o godz. 2:00 pm.

W programie nietuzinkowa niespodzianka, która z pewnością zaskoczy wszystkich przybyłych. Coś albo ktoś pojawi się podczas Spotkania – i nie będzie to tylko i wyłącznie Zajączek, z którym każdy będzie miał okazję zrobić sobie zdjęcie.

Podczas imprezy ogłoszony również zostanie konkurs na najbardziej oryginalną oraz kreatywnie wykonaną wydmuszkę z jajka. Ponadto w programie: poszukiwanie zagubionek jajek Wielkanocnych, zdjęcia z Zajączkiem, gry i zabawy dla dzieci i wiele innych atrakcji. I oczywiście smaczny poczestunek.

Celem imprezy jest przekazanie tradycji Świąt Wielkanocnych polonijnym dzieciom oraz młodzieży. Impreza będzie polskojezyczna – czyli będziemy rozmawiać tylko po polsku! - zachęcają organizatorzy.

Miejsce: Sala przy Kościele Świetej Małgorzaty na Middle Village, NY, 11379 ( 66-5 79th Place).

Bilety: donacja w wysokości $ 7/dziecko & $5/osoba dorosła. Bilety mogą być nabyte w naszym biurze (65-02 Fresh Pond Rd, Ridgewood , NY 11385, w Redakcji Nowego Dziennika) lub bezpośrednio poprzez link z naszej stronki.
Patroni medialni: Super Express, portal DobraPolskaSzkola.com, Nowy Dziennik.

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: