CHICAGO Newsy Kronika polonijna Co, gdzie, kiedy Dobre bo polskie
USA chicago dobre bo polskie Naturalnie na Greenpoincie...

Naturalnie na Greenpoincie...

18.01.2014, godz. 02:00
Naturalnie na Greenpoincie...
foto:

Usytuowany przy 102B Nassau Ave. Brooklyn Groove nie jest jedynie kolejnym sklepem sprzedającym naturalne kosmetyki i perfumy, ale przede wszystkim miejscem, w którym promuje się nową jakość dbania o własne zdrowie i urodę.

Choć sklep ten istnieje zaledwie od kilku miesięcy, to zdążył już pozyskać sobie wielu oddanych klientów.

- Od wielu lat zajmuję się sprzedażą perfum, jednak wcześniej czyniłam to głównie przez Internet - wyjaśnia Olga Stefańska, właścicielka sklepu. - Od jakiegoś czasu myślałam o własnym miejscu, w którym klienci mogliby poznać produkty, zanim je kupią. Mieszkam na Greenpoincie od dłuższego czasu, lubię tę dzielnicę i lokalizacja sklepu wydaje mi się bardzo dogodna. Tym bardziej że podobnego miejsca nie ma praktycznie w okolicy, a jeżdżenie na Manhattan jest jednak dość czasochłonne. Wiem to z własnego doświadczenia.

Właścicielka zadbała o wystrój sklepowego wnętrza. W urządzaniu pomieszczenia mogła liczyć również na wsparcie swojego męża Petera. Jak przystało na sklep oferujący naturalne produkty, dominującym materiałem wewnątrz lokalu jest drewno. Produkty umieszczono na drewnianych ławach, półkach, a także w stylowym kredensie. Atmosfera w lokalu jest przyjemna i zachęca do pozostania w tym miejscu przez dłuższą chwilę.

- Taka była nasza idea, aby Brooklyn Groove

był nie tylko sklepem, lecz także miejscem wymiany doświadczeń, w którym chętnie spotykają się dbające o zdrowie i urodę kobiety - tłumaczy pani Olga. - Dlatego też naszym klientom oferujemy usługę mini-facial, gdzie każdy może sprawdzić na własnej skórze działanie produktów. Prowadzimy również konsultacje z zakresu wizażu. Co ciekawe, w Brooklyn Groove perfumy rozstawione są nie według marek, lecz według poszczególnych nut zapachowych.

To nowatorskie podejście, ale sprawdza się doskonale - uważa pani Olga. - Przykładowo osobno mamy pogrupowane perfumy cytrusowe, ziołowe czy też orientalne. To pomaga wielu osobom w wyborze. Zwłaszcza takim, które nie za bardzo znają się na perfumach, a chciałyby pozostać w obrębie jednego stylu.

W sklepie Brooklyn Groove oprócz szerokiego wyboru perfum można znaleźć naturalne i organiczne kosmetyki sprowadzane z Europy i wytwarzane lokalnie, a także robione ręcznie mydła, sole relaksujące, linię kosmetyków dla dzieci i mężczyzn, biżuterię, a nawet akcesoria domowe z serii living pretty, naturally, czyli wykonane głównie z drzewa, szkła i kamieni. Z firm obecne są takie marki jak: Dr Hauschka, REN, RMS Beauty, Shea Terra Organics czy też Griffin Remedy.

- Jako sklep specjalizujemy się w kosmetykach do pielęgnacji twarzy i ciała - wyjaśnia właścicielka. Muszę podkreślić, że w sprzedaży mamy wyłącznie naturalne, bezpieczne w użyciu, wysokiej jakości i niezawierające konserwantów kosmetyki. Osoby, które mają wrażliwą cerę, mogą odwiedzać nas bez obaw...

Filozofia sprzedaży w Brooklyn Groove opiera się na jakości produktów, ale również na tym, aby klienci mogli przetestować kosmetyki przed zakupem. Na miejscu osiągalne są próbki wielu produktów.

W Brooklyn Groove promujemy idee, które pozwalają kobietom lepiej zatroszczyć się o własne zdrowie i urodę - wyjaśnia pani Olga. Wyjaśniam, co znaczy naprawdę, że kosmetyki są organiczne i naturalne, gdyż obecnie te terminy są mocno nadużywane. Staram się uświadomić klientkom, aby zapoznawały się ze składnikami produktów, dokładnie czytając etykiety, i zachęcam do przyswajania i pogłębiania wiedzy o kosmetykach.

Pani Olga chciałaby, aby jej sklep odwiedzali wszyscy klienci, dla których ważna jest jakość używanych kosmetyków, bez względu na wiek. - Chciałabym, aby ten sklep był dla wszystkich - tłumaczy właścicielka. - W tej chwili przychodzą do nas chętnie zarówno Polki, jak i Amerykanki. I choć w większości są to osoby młode, mamy produkty praktycznie dla każdej grupy wiekowej. Najlepiej przyjść do nas osobiście, aby na miejscu zapoznać się z całą bogatą ofertą.

Więcej informacji na temat sklepu Brooklyn Groove, oferowanych produktów i wydarzeń można znaleźć na firmowych stronach internetowych: www.facebook.com/BrooklynGroovePerfumes i www.brooklyngroove.com

Adres:

Brooklyn Groove

102B Nassau Ave.

Brooklyn NY 11222

Tel. 718.349.2515

autor: Marcin Żurawicz zobacz inne artykuły tego autora
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: